Home » remont » Jak przygotować przewóz okien do domu?

Jak przygotować przewóz okien do domu?

Okna przynależą do obiektów, których przewóz potrzebuje zachowania szczególnej ostrożności. Łatwo rzec, lecz jak się do tego zabrać? Transport z racji na wielkość okien i ich delikatność,  zalecamy powierzyć firmie spedycyjnej. Musimy natomiast wcześniej zadbać o przygotowaniu okien do transportu. W jaki sposób się do tego zabrać? Okna muszą być opakowane, oblepione folią stretch. Jeżeli transportujemy więcej niż tylko jedno okno PCV, położyć pomiędzy okna na przykład papierowy arkusz, by chronił przed zniszczeniem. Najlepszą techniką przewozu okien czy też luster jest załadowanie na fachowy, wykonany z drewna wieszak dedykowany do transportu okien. Jeżeli dostawca posiada w busie zamontowany stojak do transportu okien PCV, wówczas mogą być dostarczane luzem. Okna okażą się dostarczane taką metodą, iż będą się opierały o wieszak. Okna PCV za każdym razem muszą być porządnie zabezpieczone taśmami i specjalnymi matami, specjalnie by nie uległy zniszczeniu.

ATENCJA! Trzeba za każdym razem zapytać przewoźnika czy też dostarcza stojaków do przewozu okien PCV. Czasem potrafią doliczyć oni dodatkową opłatę przy takiej usłudze.

Czy dużo kosztuje przewóz okien PCV?

Cena przewozu okien jest zależna od odległości a także rozmiarów i liczby okien.

Transport okien w Naszym kraju

W momencie przewozu samego okna PCV na przykład tarasowego koszt tego transportu wynosi ok. 100-250 złotych

Tranzyt okien do Czech

Sumpt tranzytu okien PCV z naszego kraju do innego kraju wynosi 500 – 1200 pln

Jak da radę dostrzec przewóz okien do domu jest raczej drogi więc warto spędzić wiele życia poszukując najlepszej propozycji lub kupić okna i drzwi na miejscu i absolutnie nie przejmować się przewozem. Owo rozwiązanie oszczędzi nam sporo kłopotów aczkolwiek asortyment za granicą może być ograniczony w porównaniu z Polską, która jest największym ogólnoeuropejskim eksporterem okien PCV.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow